3 Plus Lojistik

3 Plus Lojistik

Adana ili merkezli tum illere evden eve naklıye marangozlu ve ambalajlı yapılır ... İncele

 

 

Adana Baraj Nakliyat

Adana Baraj Nakliyat

Adana evden eve nakliyat sektöründe 2001 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Firmamıza ait 1 asansör ve 2 adet çelik kasa kapalı araç mevcuttur.Taşıma işlemlerini garantili ve sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Detayları www.adanaevdenevenakliyat.co web s ... İncele

Adana Crv Evden Eve Nakliyat

Adana Crv Evden Eve Nakliyat

"BİZ TAŞIYALIM... SİZ RAHATINIZA BAKIN." ... İncele

Adana Doğanlar Evden Eve Nakliye

Adana Doğanlar Evden Eve Nakliye

Doğanlar nakliyat, 1990 yılından bu güne sizler için şehirler arası ve şehir içi taşımacılık alanın faaliyet gösteriyor. Bünyesinde barındırdığı uzman, nitelikli elemanlar sayesinde gerçek taşımacılık deneyimi yaşarsınız. Her geçen gün personel ve hizmet kalit ... İncele

Adana Evden Eve Nakliyat Firması

Adana Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektörü uzun zamandır herkesin dikkatini çeken bir sektördür. Bu sektördeki insanların daha çok güvenilir ve sorunsuz hizmet anlayışını kabul etmiş firmalar olmasını istemektedir. Bizler de vatandaşımızın bu isteklerini yerine getirmek adına ... İncele

Adana Trans Evden Eve Nakliyat

Adana Trans Evden Eve Nakliyat

Adana Trans Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık yurtiçi nakliyat hizmetleri veren firmamız adana da 2001 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana devamlı kendisi ile yarışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bugün adananın sayılı firmaları arasında ... İncele

Ar-As Evden Eve Nakliyat

Ar-As Evden Eve Nakliyat

2001 yılında Adana ilinde evden eve nakliyat firması olarak kurulan firmamız garantili ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Profesyonel paketleme,mobilya eleman desteği,eşya toplama ve sigorta sözleşme güvencesi sağlıyoruz.Firmamıza ait 3 adet nakliye aracı ve 1 ade ... İncele

Sivassimsek Nakliyat

Sivassimsek Nakliyat

türkiyenin her noktasına kamyon ve tır taşımacılıgı. ... İncele

Adana Çayıroğlu Nakliyat

Adana Çayıroğlu Nakliyat

Çayıroğlu, Adana Evden Eve Nakliyat sektöründe 2002 yılında bir aile şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana ekonomik Adana Evden Eve Taşımacılık fiyatları, güleryüzlü hizmeti kalite ve müşteri memnuniyetini ön pla ... İncele

Hilal Kargo Evden eve Taşımacılık

Hilal Kargo Evden eve Taşımacılık

Adana Ofis Taşımacılık hizmetimiz ile yılların verdiği tecrübe ile siz müşterilerimize kaliteli taşıma ile eşyalarınızı istediğiniz yere güvenle ulaştırıyoruz. Adana da Ofis taşıma konusunda güvenli şekilde eşyalarınızı paketliyor ve gideceği yere güvenl ... İncele

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

 

 


Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık firması aracılığı ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır ve aynı zamanda ise sigortalanarak koruma altına alınır. Firmamıza nakliye için başvuru yapmanızın ardından, eşyalar için ekspertiz raporu hazırlanmaktadır. Ekspertiz raporu hazırlanması, eşyaların ne kadar olduğu ve kaplayacağı yer hakkında bilgilendirici detaylar içerdiğinden oldukça önemli bir konudur.

Hazırlanan rapora göre, eşyaların taşınacağı gün ve detaylar hazırlanarak anlaşma sağlanır. Anlaşmanın sağlanması ile beraber, eşyaların taşınacağı gün, profesyonel kadromuz aracılığı ile evinizde bulunan eşyaların toplanması için erken saatte işe başlanılır. Eşya paketleme işlemleri için öncelikle küçük çaplı eşyaların toplanmasıyla işe başlamaktayız. Böylelikle daha rahat bir çalışma alanı sağlamış oluruz.


Evden Eve Taşıma

Adana evden eve taşımacılık firmalarında yer alan elemanlarımız, işinde son derece profesyonel olduklarından kısa zamanda evdeki tüm eşyaları toplayıp paketleme işlemini kısa zamanda bitirmektedir. Özel eşyalar, elbise ve tekstil ürünleri ev sahibi tarafından toplanarak paketlemesi gerekirken bunun dışında kalan tüm eşyalar ekip arkadaşlarımız tarafından dikkatle ve özenle paketlenir.

Küçük eşyaların paketlenme işleminin tamamlanmasının ardından, büyük eşyalar; gardırop, ayakkabılık gibi taşınma sırasında zorluk yaşanması muhtemel ürünler, sökülerek özenle paketlenir. Kapılardan geçmesinde sorun yaşanmaması için koltuk başlarının sökülmesi sağlanır. Beyaz eşyalarınız özenle bulundukları yerden sökülerek taşınmaya hazır hale getirilir. Nakliyat sırasında sorun yaşanmaması için ambalaj işlemleri itina ve özenle yapılmaktadır.

 Nakliyat şirketleri için çalışmakta olan elemanlarımız, eşyaların güvenliğini sağlamak amacı ile nakliyat sırasında çizilmesini veya hasar görmesini önlemek adına, eşyaları havalı naylonla kaplamaktadır. Evde bulunan tüm eşyalar paketlendikten sonra, eşyalar nakliyenin yapılabilmesi için araçlarımıza taşınır. Araç içinde de eşyaların konumu oldukça önem taşımakta, bu sebeple istifleme muntazam şekilde yapılmalıdır.

Araç içerisinde, ağır ve yer kaplayan eşyalar alt tarafa yerleştirilirken hafif ve kırılma ihtimali bulunan eşyalar ise üst tarafa konacak şekilde istiflenmesi gerekmektedir.

Evde bulunan tüm eşyaların taşınma işlemi tamamlanmasıyla birlikte yeni adrese doğru yola çıkılır. Adana evden eve taşımacılık firmamız çalışanları, varılan yeni adreste de söktükleri ürünlerin montajını da yapmaktadırlar.


Adana Evden Eve Nakliyat Firmaları

Adana evden eve nakliyat firmaları arasından tercih yapılmak istendiği zaman o firma hakkında detaylı araştırılma yapılması gerekmektedir. Firmanın güvenilir olması, eşyalarınızın güvenliği açısından oldukça mühim ve önemli bir konudur.

 Tercih edilmek istenen firmanın eşyalarınıza herhangi bir hasar ihtimaline karşı, sigorta yapması gerekmektedir. Eşyalarınız için sigorta yapmaya yanaşmayan firmaları tercih etmemeniz gerekmektedir.


Adana Evden Eve Nakliyat Platformu

Adana ‘da ve ülkemizin çeşitli bölgelerinde yer alan güvenilir ve saygın firmaların bir araya gelerek katılım sağladığı nakliyat platformuna katılım sağlayan firmalarımız, nakliyat için müşterilerinin eşyalarına sigorta işlemi uygulamaktadır. Böylelikle, eşyalarının güvenliği sağlanmaktadır ve katılımcılarımız için bu konu zorunlu tutulmaktadır. Nakliyat konusunda her üyemize güvenebilir, sorunsuz olarak taşınmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.


Adana Evden Eve Nakliyat

Adana evden eve nakliyat firmaları içerisinden tercih edebileceğiniz özelliklere sahip birçok taşıma şirketimiz bulunmaktadır. Şirketlerimiz, taşınılan eşyaların güvenliğinin sağlanması amacıyla, taşıdıkları eşyalara sigorta sağlayarak, nakliyat sırasında ortaya çıkabilecek sorunlara karşı, siz değerli müşterilerimizin haklarını güvence altına almaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren nakliyat firmalarımız, nakliyat işlemlerinin sorunsuz ilerlemesinde azami gayreti göstermektedir.

Evden eve yapılan nakliyat işlemleri sırasında, kullanılan araçların bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Araçların bakımlarının düzenli olarak yapılması nedeni ile herhangi arıza söz konusu olmamakta ve eşyalarınız güvenli bir şekilde adresinize teslim edilmektedir. Taşıma işlemlerinde yer alan personellerimiz, işinin ehli profesyonel kişilerden meydana gelmektedir. Taşıma yapılacak eşyalar, personel arkadaşlarımız tarafından paketlenmektedir.


Adana Nakliye

Paketlenen ürünler, nakliye için belirtilen adrese, belirtilen gün ve zaman dilimi içerisinde eşyaların güvenliği sağlanarak teslimatı yapılmaktadır. Ürünlere koruma amaçlı sarılan havalı naylonlar çıkarılır. Gardırop, ayakkabılık gibi nakliyenin sağlanabilmesi için sökülen ürünler yeniden yerine montajlanır. Çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın gibi ürünlerin bağlantılarının yapılması sağlanarak ev kullanıma hazır hale getirilir. 

Evden eve yapılmakta olan nakliye işlemlerinin tam zamanında ve başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için bize güvenebilirsiniz. Firmamıza 7/24 ulaşabilir ve taşınma işlemlerinizin gerçekleşebilmesinin sağlanabilmesi için randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Adana evden eve nakliyat firmalarımız aracılığı ile taşınmanın kolaylığını ve rahatlığını yaşayabilir, taşınma nedeni ile herhangi bir sıkıntı yaşamamanın ise ferahlığını hissedebilirsiniz.


Adana Asansörlü Taşımacılık

Adana asansörlü taşımacılık sisteminin sağlamış olduğu kolaylık ve rahatlık nedeniyle nakliyat daha hızlı ve pratik olarak gerçekleşmektedir. Asansör sisteminin kullanılabilmesi için bina önünde asansörün hareket etmesini önleyecek ağaç ve benzeri engelleyici unsurların bina önünde bulunmadığından emin olunması Ayrıca asansörün eşya indirebilmesi ya da çıkarabilmesi için gerekli alana sahip olması gerekmedir.


Araç trafiği için de taşıma işlemi tamamlanana kadar herhangi tehlikenin yaşanmaması açısından gereken tedbirler alınmalıdır. Asansör sistemi kullanılarak yüksek katlı binalara Adana taşımacılık ile eşyalar, kolay ve güvenli olarak taşınmaktadır. Yüksek katlı binalara eşya taşımanın veya indirmenin nedenli zor olduğu bilinmektedir. Yüksek binalarda asansör kullanılmadan yapılan taşınma işlemi uzun sürmektedir.


En Ucuz Ev Taşıma

Uzun süren taşıma işlemi, maliyeti artırabilir. Asansör taşımacılık sistemi kullanılarak yapılan taşıma işlemleri ise kısa sürede tamamlandığından oldukça pratiktir. Güç kullanıldığı durumlarda ise binanın yüksek olması nedeniyle, taşıma sırasında yorgunluk ortaya çıkabileceğinden tehlikeye neden olabilir. Ağır eşyaların, bina merdiveninden taşınması, zor ve zahmetli olması taşınma işlemlerinin de aksamasına yol açabilmektedir.

Asansörlerin boyutları, eşyanın ağırlığına ve boyutuna uygun olacak şekilde ayarlanabilmektedir. Asansöre konulan eşyaların güvenliği alınmakta ve böylece taşınılan eşyaya zarar gelmesinin önüne geçilmektedir.

Asansör sistemlerimiz, 17. kata ulaşabilecek uzunluğa sahiptir ve nakliye sırasında 300 kg ağırlığı bir defa da taşıyabilme özelliğindedir. Adana asansörlü taşımacılık firmamıza ait asansörlerimiz, profesyonel operatörlerimiz tarafından kullanılmaktadır.Adana evden eve nakliyat firmaları, asansörlü ve sigortalı ev taşıma ve nakliyat konusunda tüm çözümler nakliyatcimiz.com ’da. Adana’da nakliye hizmetlerine ulaşmak ve uygun fiyatlı taşıma fırsatlarından faydalanmak için yüzlerce firma arasından seçiminizi yapabilirsiniz.


, Evden Eve Nakliyat Hizmetleri