Altaş Bursa Evden Eve Nakliyat Bursa


  • Altaş Bursa Evden Eve Nakliyat
  •    0224 223 21 94
  • Orhangazi / Bursa / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Henüz Puan Verilmemiş

  1544

Altaş Bursa Evden Eve Nakliyat

1986 yılında AK ALTAŞ EVDEN EVE Bursa merkezli olarak AK EVDEN EVE ünvanı ile uzun süredir tercübeyle nakliyat sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. Günümüzde şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, özel ve kamusal kurum ve kuruluşların tamamına özel taşımacılık çözümleri üretmekteyiz.

10’un üzerinde irili ufaklı nakliye aracımızla beraber Asansör Arabalarımızla yurt içinde sektörün önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Araçlar çelik kasa sayesinde eşyanın alındığı yerden gideceği yere kadar hiç bir şekilde zarar görmeden transferi yapılmaktadır. Asansör Hizmetiyle eviniz veya iş yeriniz kaçıncı katta olursa olsun en profesyonel şekilde taşıma hizmeti vermekteyiz.

ALTAŞ Evden Eve Nakliyat Bursa’da expertiz hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz. Evden eve nakliyeniz sırasında sizin güvenceniz olarak eşyalarınız sigortalı bir biçimde nakliye edilmektedir. Evden eve nakliyat işlemi sırasında sizinle diyalog halinde bir elemanımız görevli olarak yanınızda yer alıcaktır.

ALTAŞ Evden Eve Nakliyat her eşyanızı tek kullanımlık ambalajlarla özenle paketler , tecrübeli ve deneyimli elemanlarımızla araçlarımıza yüklenmesini yapar, taşınan evde mobilya montajı da uzman elemanlarımızca yapılmaktadır. Taşımacılık sektörü faaliyetlerimiz dışında, Depolama, Paketleme ve Evden eve nakliyat sektörlerinde faaliyetlerimiz devam etmektedir.


Son derece yorucu işleri kapsayan nakliyat sektöründe en güvenilir adreslerden birisi olarak ön plana çıkıyoruz. Altaş Bursa Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde öncü olmayı başaran firmalarımız sayesinde sizler de kolaylıkla kaliteli hizmete ulaşmış olacaksınız. Uzun süredir planladığınız taşınma işlemleriniz için karar verdiğiniz tarihlerde tam zamanında, güvenle ve risksiz bir biçimde gerçekleştireceğimiz nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Müşterilerinin taleplerine son derece değer veren adreslerimiz sayesinde soru işaretleriniz yok olacaktır. En uygun fiyat garantisini sunan ve eşyalarınıza kendi eşyası gibi değer veren ekiplerimiz ile asla yarı yolda kalmayacağınızı vurgulamaktayız. Profesyonel işlemleri bulabileceğiniz adreslerimiz, taşımacılıkta son teknolojik cihazları ve araçları kullanmaktadır. Asansörlü sistemlerden faydalanarak yüksek katlardan alınacak olan eşyalarınızın, yine dilediğiniz yükseklikte bulunan katlara taşınması için titizlikle hareket ediyoruz. İnsan gücünü çok daha az seviyelere indiren ve bu sayede memnun kalacağınız işlere imza atan adreslerimizden vazgeçemeyeceksiniz.


Bursa incele


Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.