Barış Bursa Evden Eve Nakliyat Bursa


  • Barış Bursa Evden Eve Nakliyat
  •    0224 245 52 50
  • Nilüfer / Bursa / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Henüz Puan Verilmemiş

  998

Barış Bursa Evden Eve Nakliyat

Biz Kimiz

Bizi Yakından Tanıyın!

Barış Evden Eve Nakliyat Hakkında firmamız ile ilgili genel bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Firmamız, Barış Nakliyat olarak, evden eve nakliyeciler sektöründe hizmet vermekteyiz. Başlıca amacımız, Bursa evden eve nakliyat hizmetini en iyi şekilde sizlere sunmaktır. Bu sebepten dolayı işimize büyük önem ve hassasiyet göstermekteyiz, çünkü; Sizin mutluluğunuz bizim mutluğumuzdur. Bursa evden eve nakliye firmaları arasında en iyi hizmeti sunmak hedeflerimiz içinde yer almaktadır. Barış Evden Eve Nakliyat Hakkında bu güne kadar hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Sizler de mutlu müşterilerimiz arasına katılmak için bizi tercih edin ve nakliyat işlerinizde sorun yaşamayın.
Barış Bursa Evden Eve Nakliyat

Evinizi taşırken dikkat edeceğiniz en önemli şeylerden biri de Evden Eve Nakliyat firmasının Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K3 Yetki Belgesine sahip olup olmadığıdır. Bu en önemli anınızda güvensiz evden eve nakliyat firmaları ile karşılaşmamak için görüştüğünüz bursa evden eve nakliyat firmasının yetki belgesi olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz. Barış Bursa Evden Eve Nakliyat olarak sahip olduğumuz K3 Yetki Belgesini inceleyebilirsiniz. İnternette taşınma işleminiz için araştırma yaparken taşınacağınız firma hakkında Bursa evden eve nakliyat firmalarına ait Yorumlarını incelemiş olabilir ve bu incelemeler ışığında bir karara varmış olabilirsiniz. Fakat aynı zamanda K3 Yetki Belgesi geçerliliği ve denetimini gerçekleştirmeniz lehinize olacak bir davranıştır. İnternet’te yer alan bilgiler her zaman geçerli ve doğru olamayabiliyor. Nakliyat firmaları sahte hesaplarla, kendileri hakkında göstermelik ve olumlu gibi görünen “Bursa evden eve nakliyat firması yorumları” yazabiliyor veya rakipleri hakkında yine sahte hesaplarla, olumsuz kötüleyici “Bursa’daki evden eve nakliyat firmalarına ait kullanıcı yorumları” yazabiliyorlar. Bu nedenle en doğru tercih her zaman firmanın gerekli yetki belgelerinin olup olmadığını incelemeniz olacaktır. Kayıtlı ve yetki belgesine sahip olmayan firmalar hakkında olası kötü bir durumda yasal bir hak talebinde de bulunamayabilirsiniz. www.barisevdeneve.com
Barış Bursa Evden Eve Nakliyat K3 Yetki Belgesi
K3 Yetki Belgesi

Evinizi taşırken dikkat edeceğiniz en önemli şeylerden biri de Evden Eve Nakliyat firmasının Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K3 Yetki Belgesine sahip olup olmadığıdır. Bu en önemli anınızda güvensiz evden eve nakliyat firmaları ile karşılaşmamak için görüştüğünüz bursa evden eve nakliyat firmasının yetki belgesi olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz. Barış Bursa Evden Eve Nakliyat olarak sahip olduğumuz K3 Yetki Belgesini inceleyebilirsiniz.
Evden Eve Nakliyatta Fiyat Politikamız
Nakliyat Fiyatı Politikamız

Bursa Evden Eve Nakliye hizmeti için size en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Bunun için önce, taşınacak evinizi yada ofisinizi, fabrikanızı, sizin müsait olduğunuz bir gün ziyaret etmekteyiz. Buradaki başlıca amacımız, hangi tür araç ve ne kadar malzeme gideceğini tespit etmektir. Bu iş için kaç personelin yeterli olacağını anlamaktır. Çok iyi bir analizle size en uygun ve sağlıklı bir fiyat veririz. Bu verdiğimiz fiyat eşyalarınızın analizi yapıldıktan sonra net ve kesin bir fiyattır.
Eşya Taşıma Aşaması
Eşya Taşıma Aşaması

Karşılıklı taşınacak gün belirlendikten sonra, taşınma esnasında asansöre ihtiyaç varsa, eşyaların alımında ya da yeni yere aktarılmasında, gerekli araçlarla birlikte asansör getirilir. Değerli tüm eşyalarınızı siz daha önce alırsınız. Geriye kalan tüm taşınacak eşyalarınızı biz büyük bir itina ile toplarız. Sizin her hangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Fakat yine de, eser isterseniz, önceden bizden koli alarak kırılacak eşyalarınızı kolilere koyabilirsiniz. Eşyalarınızın paketlenmesi ve araçlara sevkiyatı sırasında her hangi bir sorun yada sorularınız için, müşteri temsilcisi arkadaşımızla muhatap olabilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmeti son bulana kadar müşteri temsilcisi arkadaşımız hep yanınızda olacaktır.
Evden Eve Nakliye Hizmetimiz
Evden Eve Nakliye Hizmetimiz

Yeni taşınacağınız yere geldiğimizde, eşyalarınız sizin yönlendirmenizle, gerekli yerlere taşınarak yerleştirilir. Montajı yapılacak eşyalarınızın montajı yapılır. Tüm eşyalarınız sizin gösterdiğiniz yerlere bırakılır. Şunu da unutmamanız gerekir, tüm eşyalarınız 40.000 TL Ak Sigorta güvencesi altındadır. Bu sigorta güvencesi taşıma esnasında geçerlidir. Bursa evden eve asansörlü nakliyat hizmeti, asansörlü taşımacılık ile daha detaylı bilgi almak için bizi her zaman arayabilirsiniz.
Kırılan Eşyalarınızı Onarıyoruz!
Eşyalarınıza Önem Veriyoruz!

Barış Bursa Evden Eve Asansörlü Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri olarak biz, eşyalarınızı en az sizin kadar önemsiyoruz. Biliyoruz ki atalarımızın da dediği gibi “Mal, canın yongasıdır” ve dişinizden, tırnağınızdan arttırarak edindiğiniz eşyalarınızın başına olumsuz bir şey gelmesi sizin de bizim de isteyeceğimiz en son şeydir. Taşınma işlemi sırasında eşyalarınızın başına herhangi bir olumsuzluk gelmemesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, buna rağmen olası bir istenmeyen kaza veya hasar durumunda eşyalarınızı ücretsiz onarıyoruz, onarımın mümkün olmadığı durumlarda ise yenisi ile ücretsiz değiştiriyoruz. *

*NOT: Eşya onarımı veya yenilenmesi garantisi sadece küçük çaplı eşyalar için geçerli olup paketleme esnasında veya yerleştirme esnasında bizim tarafımızdan zarara uğratıldığı tespit edilen ürünler için geçerlidir. Taşınma öncesi veya nakliye esnasında elimizde olmayan genel nedenlerle meydana gelebilecek sorunlar nedeniyle oluşan hasarlarda sorumluluk kabul edilmemektedir.Son derece yorucu işleri kapsayan nakliyat sektöründe en güvenilir adreslerden birisi olarak ön plana çıkıyoruz. Barış Bursa Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde öncü olmayı başaran firmalarımız sayesinde sizler de kolaylıkla kaliteli hizmete ulaşmış olacaksınız. Uzun süredir planladığınız taşınma işlemleriniz için karar verdiğiniz tarihlerde tam zamanında, güvenle ve risksiz bir biçimde gerçekleştireceğimiz nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Müşterilerinin taleplerine son derece değer veren adreslerimiz sayesinde soru işaretleriniz yok olacaktır. En uygun fiyat garantisini sunan ve eşyalarınıza kendi eşyası gibi değer veren ekiplerimiz ile asla yarı yolda kalmayacağınızı vurgulamaktayız. Profesyonel işlemleri bulabileceğiniz adreslerimiz, taşımacılıkta son teknolojik cihazları ve araçları kullanmaktadır. Asansörlü sistemlerden faydalanarak yüksek katlardan alınacak olan eşyalarınızın, yine dilediğiniz yükseklikte bulunan katlara taşınması için titizlikle hareket ediyoruz. İnsan gücünü çok daha az seviyelere indiren ve bu sayede memnun kalacağınız işlere imza atan adreslerimizden vazgeçemeyeceksiniz.


Bursa incele


Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.