Hizmet Alanlar

Hizmet Alanlar

- Nakliyatçımız Nedir?

Türkiye' nin en kapsamlı online nakliyat hizmeti sunan bir platformdur. Kaliteli hizmet verenleri, kaliteden ödün vermek istemeyenler ile buluşturuyoruz. Bilgisayardan ya da telefondan bir kaç dokunuş ile hizmete kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Sayfa sayfa nakliyatçı aramaya son veriyoruz. Tüm nakliyat hizmeti sunan firmaları bir araya getiriyor ve seçimi tamamen size bırakıyoruz.

- Nakliyatçımız Nasıl Çalışır?

Mobil veya masaüstü uygulamasında yer alan arama butonundan ya da yaşadığınız ilden tüm nakliyat firmalarına ulaşmanızı sağlıyoruz. Tek bir tık ile saniyeler içinde tüm nakliyat hizmeti sunan firmaları görebilirsiniz. 

- Nakliyatçımızdan Hangi Hizmetleri Alabilirim?

Şehir içi nakliyat hizmeti, şehirler arası nakliyat hizmeti veya boş kamyon hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmetler haricinde hangi ile gidecekseniz o il hakkında tüm bilgiye sahip olabileceğiniz platformumuzdan yararlanabilirsiniz.

- Nakliyatçımız 'a Nasıl Ulaşabilirim?

nakliyatcim[email protected] adresinden talep, şikayet ve isteklerinizi yazabilirsiniz. Tüm sorularınız ve reklam anlaşmalarımız gmail üzerinden destek ekibimizce gerçekleşmektedir.

- Firmalar  Sizin Çalışanlarınız Mı?

Platformumuzda bulunan firmalar veya üyeler bizim çalışanlarımız değildir. Nakliyatçımız size doğru hizmeti sunabilecek firmalar ile buluşturur. Nakliyatçımız üzerinden hizmet verenlerin profillerini inceleyebilir, hakkındaki yorumları okuyabilir ve teklif alabilirsiniz.