Yeşil Konya Evden eve nakliyat Konya


  • Yeşil Konya Evden eve nakliyat
  •    0332 237 37 35
  • Selçuklu / Konya / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Henüz Puan Verilmemiş

  1405

Yeşil Konya Evden eve nakliyat

Yeşil Konya Evden eve nakliyat  alanında faaliyet göstermektedir.

Konya firması olan, Yeşil Konya Evden Ev Nakliyat   konusunda uzman ekibiyle birlikte uzun yıllardır  nakliyat hizmeti vermektedir.
Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması sayesinde bugün bir çok evden eve taşımacılık firma olmasına rağmen Konya'nın tercih ettiği evden eve taşımacılık firması olmaktan gurur duyuyoruz.
Firmamız; müşterilerine asansörlü ve sigortalı taşımacılık hizmetinin yanında, eşyaları ücretsiz paketleme hizmeti de vermektedir.
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kalite standartlarında, medeni ve ileri düzey hizmet vermekteyiz.
Amacımız en ileri düzeyde müşteri memnuniyeti öngörerek güler yüzlü hizmet ve memnuniyeti ön planda tutmaktır. En değerli eşyalarınızı tam istediğiniz gibi isteğinize uygun bir şekilde paketleme - koruma - montaj şeklinde hizmetlerimizle her daim ön planda olmaktayız...
Firmamız; Nakliye hizmetleri, Paketleme hizmetleri ve daha bir çok hizmet faaliyetlerimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kalite standartları çerçevesine sürdürmekteyiz.
Nakliye hizmetlerinde; Evden eve nakliyat, Şehir içi nakliyatı, Şehirler arası nakliyat, Ofisten ofise Nakliyat ve Şirketler arası nakliyat hizmeti vermeye devam etmektedir.
Kadromuzda bulundurduğumuz elemanlar tecrübeli, eğitimli, saygılı ve işini iyi bilen elemanlardır.
Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.Son derece yorucu işleri kapsayan nakliyat sektöründe en güvenilir adreslerden birisi olarak ön plana çıkıyoruz. Yeşil Konya Evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde öncü olmayı başaran firmalarımız sayesinde sizler de kolaylıkla kaliteli hizmete ulaşmış olacaksınız. Uzun süredir planladığınız taşınma işlemleriniz için karar verdiğiniz tarihlerde tam zamanında, güvenle ve risksiz bir biçimde gerçekleştireceğimiz nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Müşterilerinin taleplerine son derece değer veren adreslerimiz sayesinde soru işaretleriniz yok olacaktır. En uygun fiyat garantisini sunan ve eşyalarınıza kendi eşyası gibi değer veren ekiplerimiz ile asla yarı yolda kalmayacağınızı vurgulamaktayız. Profesyonel işlemleri bulabileceğiniz adreslerimiz, taşımacılıkta son teknolojik cihazları ve araçları kullanmaktadır. Asansörlü sistemlerden faydalanarak yüksek katlardan alınacak olan eşyalarınızın, yine dilediğiniz yükseklikte bulunan katlara taşınması için titizlikle hareket ediyoruz. İnsan gücünü çok daha az seviyelere indiren ve bu sayede memnun kalacağınız işlere imza atan adreslerimizden vazgeçemeyeceksiniz.


Konya incele


Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.